http://dc312.4shared.com/img/ZpcIS-dK/s7/baner_music_feredo.jpg 

fredo_blogflag.png

the best music feredo

موزیک و آهنگ:معرفی آثار موزیک خوانندگان

تبلیغات
يا ابا صالح المهدي ادركني 
دوستان عزیز ایمیل ما برای دریافت آهنگهای شما.

feredo.music@gmail.com


 

 

وىلاگ دانشجویان ict ورودی 90 شهاب دانش


 

دموی آهنگ جدید و فوق العاده زیبای فرزاد فرزین به نام راز پنهان

این آهنگ مربوط به تیتراژ سریال تلویزیونی راز پنهان میباشد که در ماه مبارک رمضان

از شبکه یک سیما پخش خواهد شد .

دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام راز پنهان

فرزاد فرزین – راز پنهان

دانلود

.......................

 

راهنمای دانلود:روی لینک دانلود آهنگ ، راست کلیک کرده و گزینه Save Target As را بزنید


نگاهی به آلبوم «شلیک» با صدای فرزاد فرزین
صدای خواننده نقطه مثبت اثر

  • مهدی رفعتی | کار‌شناس ارشد و مدرس موسیقی
موسیقی ما- هنر‌‌ همان گونه که از نامش پیداست، پرداختن به مقولات و موضوعاتی است در زندگی انسان‌ها از زوایایی تازه! یک اثر هنری، بایستی چنین خصلت‌هایی را داشته باشد تا بتوان آن رابه عنوان یک اثر هنری پذیرفت، وگرنه هیچ فرقی با هیچ چیز دیگری نخواهد داشت و نام هنر بر روی آن اضافی و زاید است.اعم از اینکه موضوعی را برای اولین بار به آن توجه کند یا به موضوعات قدیمی و کهنه از زاویه‌ای نو بنگرد. 

آلبوم «شلیک» با صدای فرزاد فرزین: 
محصول تولید شده در ژانر هنر موسیقی است. یعنی آلبوم «شلیک» قابلیت‌های یک اثر هنری خوب را دارد. اما در یک تحلیل کلی، چنین خصلتی را دارا نیست. به دلایلی که در زیرذکر می‌شود: 

در موسیقی با کلام، اولین مولفه‌ای که بسیارتاثیر گذار است، کلام آن اثر است. در این اثر عمدتا به مساله عشق، از سطحی‌ترین زاویه نگاه شده است. یعنی پیش پا افتاده‌ترین عناصری را که در مورد عشق، یا یک رابطه عاشقانه می‌توان گفت، در قلب کلام این آلبوم دیده و شنیده می‌شود. 

فاکتور دوم خوانندگی است. از منظر خوانندگی، فرزاد فرزین خواننده‌ای است که صحیح می‌خواند اما کاراک‌تر صدایی او در هر کاری که می‌خواند تک به تک با دیگر قطعات آلبوم متفاوت است. به گونه‌ای که در بعضی قطعات این گونه احساس می‌شود که خواننده دیگری مشغول اجرای قطعه است. احساس می‌شود که صدا از آن او نیست و مختص شخصیت مستقل دیگری است. 

حجم صدایی او، حجم صدایی خوبی است و از حجم صدایی خوبی برخوردار است و کاراک‌تر صدایی‌اش یک کاراک‌تر بسیار مردانه دارد. خوانندگانی از این دست که قدرت صحیح خواندن را دارند بسیار تاسف برانگیز است که از این ابزار در جهت بیان موضوعات بسیار پیش پا افتاده و انزوایی سطحی بپردازند. 

از لحاظ آهنگسازی تمامی قطعات، شبیه به یکدیگر هستند و ملودی‌هایی نزدیک به هم دارند. شاید بهتر بود آهنگساز هر قطعه دقت بیشتری در آهنگسازی قطعه خود می‌کرد تا از این یکدستی و یکنواختی فاصله بگیرند. چرا که جنبه آهنگسازی در آلبوم و در واقع ساخت آهنگ مطرح نیست. کار‌ها در واقع مونتاژ ملودی آهنگ‌های غربی یا آهنگ‌هایی است که تاکنون بسیار شنیده‌ایم. در حالی که خواننده می‌توانسته با توجه به توانایی صدایی که دارد، آهنگ‌هایی را انتخاب کند که از لحاظ بافت ملودیک نیز حرف تازه‌ای برای گفتن داشته باشد. اما استفاده خواننده از یک تکنیک تکراری در تمام قطعات در حالی که حنجره او توانایی اجرای تکنیک‌های بالا‌تر و سخت‌تر از این را نیز داراست و صرفا تکیه کردن بر روی یک تکنیک ثابت در فواصل شبیه به هم در تمام قطعات جزو نقاط ضعف کار است و از نکات منفی اثر محسوب می‌شود. 

تنظیم قطعات نیز حرف تازه و خاصی برای گفتن نداشته و صرفا استفاده از لوپ‌های الکترونیک و بعضا تکرار فضاهای موسیقی‌های غربی است که صورت عین به عین برداشته شده و کپی شده است. 

بهتر این بود که مجموع عواملی که در این آلبوم با یکدیگر همکاری داشته‌اند با توجه به مجوعه امکانات و اینکه پدید آورندگان این آلبوم و اکثر دست اندرکاران اصلی موسیقی این مرز و بوم می‌باشد. بهتر این بود از امکانات استفاده بسیار بهینه‌تر و چشمگیرتری می‌کردند. 

در کل آلبوم «شلیک» فرزاد فرزین به نوعی درگیر تکرار‌ها شده است و حسن آن تنها صدای خواننده آن است.


منبع : اختصاصی سایت موسیقی ما

آهنگ جدید و بسیار زیبای فرزاد فرزین به نام خلیج فارس

( تنظیم: نوید سپهر – ترانه سرا: روزبه بمانی )

اهنگ جدید فرزاد فرزین خلیج فارس

فرزاد فرزین – خلیج فارس

دانلود


آلبوم جدید و فوق العاده زیبای فرزاد فرزین به نام شلیک منتشر شد

دو اهنگ بیا بیا و دوریت با تنظیم کوشان حداد جهت معرفی آلبوم با کیفیت متوسط برای دانلود قرار داده شده است

ترانه : یاحا کاشانی ، فرزاد فرزین ، حامد رجبی ، مسعود محمدی و روزبه بمانی
آهنگساز : فرزاد فرزین ، مجید رسائی ، انوشیروان تقوی و عباس لطیفی
تنظیم : کوشان حداد ، انوشیروان تقوی ، مهران خلیلی ، نوید سپهر و فرزاد فرزین

به همـراه کد آهنگهای پیشواز آلبوم فرزاد فرزین شلیک

 

فرزاد فرزین آلبوم شلیکبیا بیا

دانلود

دوریت

دانلود

 

فرزاد فرزین آلبوم شلیک

 

فرزاد فرزین آلبوم شلیک


با انتشار مجموعه «شام ایرانی»، تیزر و ویدئو‌های آلبوم جدید فرزاد فرزین رونمایی شد
«شلیک» می‌آید

موسیقی ما - بهمن بابازاده: انتشار مجموعه «شام ایرانی» سوای تمام جنجال‌ها و حرف و حدیث‌هایی که در پی داشت، برای اولین بار در ابتدای آن ویدئو‌ها و تیزرهای تصویری آلبوم جدید فرزاد فرزین رونمایی شد تا دوستداران این خواننده برای انتشار آلبوم جدید او لحظه شماری کنند. ویدئوکلیپ‌هایی که در آن‌ها بیش ازهر چیزی تفاوت و ذوق را می‌شود دید و برای اولین بار در ساخت و تولید آن‌ها کارگردان وجود داشت و دکوپاژ برایش تعریف شده بود. 

فرزاد فرزین با آلبوم «شراره» و برنامه «پشت صحنه» در بازار موسیقی کشور شناخته شد. صدای متفاوت این خواننده باعث شد از هر سلیقه‌ای، طرفدارانی را برای خود پیدا کند و طولی نکشید که با آلبوم‌های «شوک» و «شانس» اوج بگیرد.

آلبوم جدید این خواننده به نام «شلیک» هفته اول اسفند ماه در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد شد و همین بهانه‌ای شد که سراغ موزیسین‌های حاضر دراین آلبوم برویم و نظراتشان را درباره این‌البوم جویا شویم. 

  • کوشان حداد: یک آلبوم هماهنگ!
کوشان حداد جزو بهترین تنظیم کننده‌های ایران است که در کنار سیروان خسروی و انوشیروان تقوی، مثلث قدرت بهترین‌ها را در ایران ساخته است. 

حداد گفت: «اگر قرار باشد که درباره این ‌البوم یک واژه یا لقب را استفاده کنم، بدون شک این کلمه «قشنگ» است. در ایران در شعار تبلیغاتی اکثر آلبوم‌ها کلمه «متفاوت» را دیده‌ایم ولی در اصل هرگز این کلمه به معنی واقعی کلمه نشان گر تفاوت و خوب بودن یک کار نبوده است. اما این آلبوم هم از لحاظ تنظیم، هم از لحاظ ملودیو ترانه آلبومی قابل دفاع و خوب و متمایز است. آلبومی که می‌شود آنرا شنید و دوست‌اش داشت و با آن خاطره سازی کرد.» 

این موزیسین درباره نقطه اوج این آلبوم نیز گفت: «همیشه در آلبوم‌هایی که در ایران منتشر می‌شود، ایرادات بزرگی در بخش وکال و تنظیم دیده می‌شود. در بخش‌های دیگر هم همین طور و این به کلیت کار ضربه می‌زند. می‌خواهم بگویم «شلیک» از همه لحاظ یک البوم هماهنگ است که تکلیف‌اش با خودش معلوم است. هر قطعه معلوم است که قرار است یک حس را تلقین کند و کاری به بقیه آثار ندارد. این مشخصه بارز آلبوم است که قطعا در شنیده شدن آن خیلی کمک خواهد کرد. 

  •  انوش تقوی: آلبوم دوستی‌ها!
انوش تقوی این روز‌ها در اکثر آثار پاپ حضور دارد و کیفیت بالای آثارش باعث شده اکثر اهالی پاپ سراغش بیایند. این موزیسین در «شلیک» با دو قطعه «می‌دونم» و «عشق من» حضور دارد و درباره کلیت این‌البوم اعتقاد دارد: «به نظرم برخلاف اکثر آلبوم‌های این روز‌ها، در این اثر تقریبا تمام تیم کاری حاضر در آن، دوستی و رفاقتی صمیمی را با هم داشتند و همین در پیشبرد کار خیلی تاثیر داشت و نگاه دوستان به این اثر بیشتر یک کار رفاقتی بود تا یک کار بیزنسی. 

  • نوید سپهر: سازهای آکوستیک به آلبوم جان داده!
نوید سپهر دیگر تنظیم کننده‌ای است که در «شلیک» با دو اثر حضور دارد. وی که از مقبولیت فراوانی در بین خواننده‌ها برخوردار است درباره این آلبوم اعتقاد دارد: «قطعا الین آلبوم از آثار قبلی فرزاد یک سر و گردن بالا‌تر است. ملودی و تنظیم‌های آن بسیار قوی و زنده‌تر به نظر می‌رسد و استفاده از سازهای آکوستیک به آنجان داده. قطعا اتفاقات خوبی در انتظار این البوم است.»

فرزاد فرزين اين بار با هدف گيری دقيق تر به بازار موسيقي پاپ شليك ميكند... Exclusive


 
بعد از گذشت 17 ماه از انتشار آلبوم " ش " سوم ( شانس )، آلبومي كه طي 2 روز 300 هزار نسخه از آن به فروش رسيد و ناياب شد، اين بار فرزاد عزيز با آلبومي تحت عنوان " ش " چهارم (( شليك )) آلبوم خود را به سمت بازار موسيقي پاپ ايران شليك ميكند...در اين آلبوم فرزاد از همكارني همچون پیام شمس و مجید رسایی به عنوان موزيسين هاي اين آلبوم استفاده ميكند ضمن اينكه خود فرزاد در اكثر قطعات به عنوان آهنگساز حضور دارد و همچنين کوشان حداد، نوید سپهر، پیام شمس، مهران خلیلی و خود فرزاد قطعات این آلبوم را تنظیم کرده اند و ترانه های آن سروده روزبه بمانی، عرفان سلیمی، یاحا کاشانی، داریوش شهریاری و خود فرزاد می باشد. ناگفته نماند آلبوم شليك در 20 شهريور توسط شرکت " هنر اول " وارد بازار موسيقي پاپ خواهد شد.
 

آلبوم جدید فرزاد فرزین خواننده جوان و مطرح موسیقی پاپ ایران 20 شهریور سال جاری وارد بازار موسیقی کشور خواهد شد. فرزین درباره آلبوم جدید خود گفت: «در آلبوم جدیدم که از طریق موسسه‌ی هنر اول در بازار موسیقی کشور پخش خواهد شد، کار آهنگسازی قطعات توسط پیام شمس، مجید رسایی و خودم انجام شده و کار تنظیم ها نیز برعهده کوشان حداد، نوید سپهر، اشکان آبگون، انوشیروان خلعتی و عباس لطیفی بوده است. همچنین میکس و مستر کلیه‌ی قطعات ریتمیک به وسیله کوشان حداد و میکس قطعات اسلو هم توسط خودم انجام شده است.»

وی در ادامه افزود: «ترانه های این آلبوم توسط هنرمندانی هم‌چون روزبه بمانی، حامد رجبی، مسعود محمدی، عرفان سلیمی، یاحا کاشانی، داریوش شهریاری و خودم سروده شده است.»

فرزین با اعلام اینکه آلبوم به صورت یک بسته شامل سی دی و دی وی دی خواهد بود گفت: «آلبوم جدید شامل یک CD و یک DVD تصویری است که در داخل DVD دو کلیپ، تعدادی عکس از خودم به همراه تصاویر پشت صحنه‌ی آلبوم قرار دارد و با توجه به قیمت منصفانه که برای فروش در نظر گرفته ایم این پک یکسان به جای چند پک مختلف روانه‌ی بازار خواهد شد تا تمامی طرفداران و خریداران آلبوم به صورت یکسان از امکانات آلبوم استفاده کنند.»

فرزاد فرزین همچنین درباره‌ی دلیل تاخیر در انتشار آلبوم خاص که وی نیز با قطعه‌ی ریتمیک «خیانت» در آن حضور دارد، گفت: «تاخیر این آلبوم به دلیل انتشار فیلم «اخراجی‌های 3» و «قهوه‌ تلخ» در شبکه خانگی است و با توجه به این موضوع که سوپرمارکت‌ها یکی از مهم‌ترین محل‌های فروش آلبو‌م‌های موسیقیایی و فیلم‌های سینمایی است، شرکت توزیع‌کننده تصمیم گرفته است تا بعد از انتشار این دو اثر، آلبوم «خاص» را منتشر کند وگرنه آلبوم آماده‌ی ورود به بازار است.»

این خواننده موسیقی پاپ که در سینما هم به عنوان بازیگر حضور دارد، درباره‌ی فیلم سینمایی «کنسرت روی آب» که مهرماه‌ در سینماها اکران خواهد شد به خبرنگار ما گفت: «ژانر این فیلم کمدی است، اما با رویکردی کاملا جدی به مقوله‌ی موسیقی در کنار فضای طنزش می‌پردازد، من در این فیلم نقش یک خواننده‌ی جوان را دارم که می‌خواهد وارد عرصه‌ی موسیقی شود و مشکلاتی را با نامزدش (زهره فکور صبور) به وجود می آورد، به عقیده‌ی من این فیلم تفاوت یک خواننده‌ی حرفه‌ای و فردی که بدون هیچ پشتوانه‌ی حرفه‌ای و بر اساس صرف علاقه می‌خواهد وارد موسیقی شود را بیان می‌کند و از لحاظ شغلی بسیار نزدیک به من است.»


 آهنگ جدید و فوق العاده زیبای فرزاد فرزین به نام تو برگشتی (ورژن اصلی)
( ترانه سرا : زهرا عاملی )
( این آهنگ تیتراژ پایانی برنامه با ما اینجا می باشد که از شبکه ۵ در حال پخش می باشد . )


آهنگ جدید و بسیار زیبای فرزاد فرزین به نام کشتی صلح

ترانه سرا : روزبه بمانی / آهنگساز : فرزاد فرزین / تنظیم : فرزاد فتاحی

فرمت : Mp3 / کیفیت : 320Kbps

 فرزاد فرزین - کشتی صلح


آهنگ جديد و فوق العاده زيباي فرزاد فرزين با نام دونه دونه ( ورژن جديد )

( ترانه سرا . آهنگساز . تنظيم : فرزاد فرزين )

 

MP3 128

Dooneh Dooneh


آهنگ جديد و بسيار زيباي فرزاد فرزين با نام بوي عيد ( اجراي زنده )

آهنگ با کیفیت MP3 128

فرزاد فرزين , بوي عيد


آهنگ جدید و فوق العاده زیبای بهنام صفوی ، علی اصحابی و فرزاد فرزین به نام تو نزدیکی
( ترانه سرا : روزبه بمانی ، آهنگ و تنظیم : فرزاد فتاحی )
( توضیح : این آهنگ تیتراژ ویژه برنامه نوروزی شبکه سوم ، با اجرای احسان علیخانی می باشد )


MP3 256

ماه توی دستامه وقتی تو پیش منی
نه تو نمی تونی از عشقم دل بکنی

تو مال منی ، طوال منی
دنیا دنیا تو رو میخوام

تو یاس منی ، احساس منی
جز تو ، کسی رو نمی خوام

تو مال منی ، طوال منی
دنیا دنیا تو رو میخوام

تو یاس منی ، احساس منی
جز تو ، کسی رو نمی خوام

دنیا دنیا تو رو می خوام

تو رو می خوام ، تو رو می خوام

تا تو رو دارم زندگی بهشته برام
انگار خدا عشق تو رو نوشته برام

تو مال منی ، طوال منی
دنیا دنیا تو رو میخوام

تو یاس منی احساس منی
جز تو کسی رو نمی خوام

تو مال منی ، طوال منی
دنیا دنیا تو رو میخوام

تو یاس منی احساس منی
جز تو کسی رو نمی خوام

تو مال منی ، منی ، منی ، منی

مال منی

تو تو تو تو تو ، تو رو میخوام

یاس منی
        

 

آخرین نامت به دست من رسید
غم شد و اشک و توی چشام کشید

منتظر بودم بگی دوسم داری
نه بری اینجوری قالم بزاری

پس فرستادی تمام عکسامو
پاک نکردی از رو گونه اشکامو

آخر قصه چرا اینجوری شد
قسمت دست من از تو دوری شد

تیکه تیکه تیکه تیکه کم کم
می ریزم آروم آروم و نم نم

اونی که یه روز عاشقش کردی
حالا میگی فراموشش کردم

چیکه چیکه چیکه چیکه
بارون منو می کشونه تو خیابون

تیکو تیکو تیکو تیکه ساعت
میگه نمیای

تو بیا برام بمون ، تو بیا برام بمون

حالا دنبال یه گوشم تا تو تنهایی بمیرم
وقتی دیگه نمی زاری دست گرمت و بگیرم

تیکه تیکه تیکه تیکه کم کم
میریزم آروم آروم و نم نم

اونی که یه روز عاشقش کردی
حالا میگی فراموشش کردم

چیکه چیکه چیکه چیکه
بارون منو می کشونه تو خیابون

تیکو تیکو تیکو تیکه ساعت
میگه نمیای

تیکه تیکه تیکه تیکه کم کم
می ریزم آروم آروم و نم نم

اونی که یه روزی عاشقش کردی
حالا میگی فراموشش کردم

چیکه چیکه چیکه چیکه
بارون منو می کشونه تو خیابون

تیکو تیکو تیکو تیکه ساعت
میگه نمیای

تو بیا برام بمون

دیگه نمیاد ، دیگه نمیاد ، دیگه نمیاد
دیگه نمیاد ، نه دیگه نمیاد      


 

تو نفسه دوباره بودی
وقتی تو شبم ستاره بودی

تو زمزمه بارون تو قلبمو ازم ربودی

این روزا دلت جای دیگست
چشات محو چشای دیگست

برو که کشتی احساسم و
نگو چیزی فقط برو

برو برو برو برو برو

برو برو دیگه از اینجا برو
نه دیگه نه نمی خوام عشق تو رو

برو نگو که من و تو مال همیم
حرفی نمونده که با هم بزنیم

برو برو دیگه از اینجا برو
نه دیگه نه نمی خوام عشق تو رو

برو نگو که قلب من مال تو یه
حیف دلی که گرفتار تو یه

برو برو برو برو برو برو

میدونی دلم برات می سوزه
قلبت یه روز تو تنهایی می پوسه

من و تو شدیم دو خط موازی
خودت خواستی تو زندگی ببازی

آره عشق تو پس دادم و
نمی خوام بمونی تو یادم و

برو که کشتی احساس مو
نگو چیزی فقط برو

برو برو برو برو

برو برو دیگه از اینجا برو
نه دیگه نه نمی خوام عشق تو رو

برو نگو که من و تو مال همیم
حرفی نمونده که با هم بزنیم

برو برو دیگه از اینجا برو
نه دیگه نه نمی خوام عشق تو رو

برو نگو که قلب من مال تو یه
حیف دلی که گرفتار تو یه

برو برو برو برو برو برو
               

چشمای نازت و وا کن ، حیفه اشکات که بریزه
بگو عشقمون همیشه ، واسه خاطرت عزیزه

میدونم برات عزیزه

دونه دونه اشکام رو گونه هامه

وقتی تو نباشی اینا باهامه
میمونی تو قلبم واسه همیشه

تو رو کم میارم تو روزگارم
همه ی وجودم تویی بهارم

بدون تو تنهام نگو نمیشه

هوا وقتی بارونه آره دلم خیلی می گیره
ندونستی گل یاس من دلم بی تو می میره

من و سپردی به پرسه های بارون
رفتی از لحظه هامون آسون

هنوز کنار یاس گلدون ، به انتظارتم تو ایوون

دونه دونه اشکام رو گونه هامه

وقتی تو نباشی اینا باهامه
میمونی تو قلبم واسه همیشه

تو رو کم میارم تو روزگارم
همه ی وجودم تویی بهارم

بدون تو تنهام نگو نمیشه

هنوزم تو خاطراتم تو رو هر نفس میبینم
چه غریبم بی تو اینجا تو رو میخوام نازنینم

سپیده صبح میدونم میای دوباره
گل سرخ و تو و شبنم ، من و بارون و ستاره

دونه دونه اشکام رو گونه هامه

وقتی تو نباشی اینا باهامه
میمونی تو قلبم واسه همیشه

تو تو تو تو

تو رو کم میارم تو روزگارم
همه وجودم تویی بهارم

بدون تو تنهام نگو نمیشه     

 

 یه نگاه آره یه نگاه ، دوست دارم من بخدا
یه ستاره یه صدا ، من نمیشم از تو جدا

یه نفر آره یه نفر ، دل و با خودت ببر
یه پری آره یه پری ، تو از همه عالم سری

عشق منی تو عمر منی
هر جا باشم توی قلب منی

روی لب هام فقط اسم تویه
تو حس خوبه عاشق شدنی

عشق منی آره عمر منی
آره دوست دارم و تو مال منی

عشق منی عمر منی
یادت باشه تو خیال منی

هر جای دنیامی ، تو شانس فردامی
مثل فرشته ها ، هر شب تو رویامی

همه ی باورم از تو نمی گذرم
تو حس خوبه لحظه هامی

هر روز و هر لحظه تو رو می بینم و
تو فکرم دستات و بازم می گیرم و

چشمام می بندم ، یادت می افتم و
آره تو همیشه باهامی

عشق منی تو عمر منی
هر جا باشم توی قلب منی

روی لب هام فقط اسم تویه
تو حس خوبه عاشق شدنی

عشق منی آره عمر منی
آره دوست دارم و تو مال منی

عشق منی عمر منی
یادت باشه تو خیال منی

عشق منی آره عمر منی
آره دوست دارم و تو مال منی

عشق منی عمر منی
یادت باشه تو خیال منی

عشق منی            

اونکه داره بی تفاوت می گذره رد میشه از من
اونکه داره بی بهونه دور میشه همیشه از من

اونکه تو خواب و خیالش من و دیگه راه نمیده
اونکه که میگه از تموم خاطراتش دل بریده

اون تو نیستی ، اون تو نیستی

اون تو نیستی نه نمیشه باورم
اون تو نیستی بزار از خواب بپرم

اون تو نیستی اونکه که دوستم نداره
اون که داره من و تنهام می ذاره

اون تو نیستی نه نمیشه باورم
اون تو نیست بزار از خواب بپرم

اون تو نیستی اونکه که دوستم نداره
اون که داره من و تنهام می ذاره

اینا رو تو خواب میبینه ، شب تنهایی بلنده
اونکه اشکام و می بینته ، ولی چشماش و میبنده

اونکه هیچ حسی نداره به من و این همه دردم
اونکه میگه تا قیامت پیشه تو بر نمی گردم

اون تو نیستی نه نمیشه باورم
اون تو نیستی بزار از خواب بپرم

اون تو نیستی اونکه که دوستم نداره
اون که داره من و تنهام می ذاره

اون تو نیستی نه نمیشه باورم
اون تو نیستی بزار از خواب بپرم

اون تو نیستی اونکه که دوستم نداره
اون که داره من و تنهام می ذاره

اونکه داره بی تفاوت می گذره رد میشه از من
اونکه داره بی بهونه دور میشه همیشه از من

اونکه تو خواب و خیالش من و دیگه راه نمیده
اونکه که میگه از تموم خاطراتش دل بریده

اون تو نیستی ، اون تو نیستی

اون تو نیستی نه نمیشه باورم
اون تو نیستی بزار از خواب بپرم

اون تو نیستی اونکه که دوستم نداره
اون که داره من و تنهام می ذاره

اون تو نیستی نه نمیشه باورم
اون تو نیست بزار از خواب بپرم

اون تو نیستی اونکه که دوستم نداره
اون که داره من و تنهام می ذاره
     

چرا دنیا چرا دنیا ، منو می خوای تک و تنها
همش هم گریه ی بارون شدم هم سایه ی ابرا

دلم غمگینه غمگینه ، غروبای غم انگیزه
چرا باید بشم خیره ، به اشکایی که می ریزه

بگو بگو که آره ، هر شب یه روزی داره
اونکه منو برده از یاد ، برمیگرده دوباره

تو که میدونی دنیا ، داره پیر میشه این دل
بزار برگرده پیشم ، مثل موجی به ساحل

منو دادی به دستای ، شبای سرده تنهایی
چرا رحمی تو قلبت نیست ، آخه دنیا چه دنیایی

چرا هیشکی نمی دونه چه بغضی توی شب هام

چه زخم هایی ازت دنیا رفیقه قلب تنهام

بگو بگو که آره ، هر شب یه روزی داره
اونکه منو برده از یاد ، برمیگرده دوباره

تو که میدونی دنیا داره ، پیر میشه این دل
بزار برگرده پیشم مثل ، موجی به ساحل

بگو بگو که آره ، هر شب یه روزی داره
اونکه منو برده از یاد ، برمیگرده دوباره 

تو خیالمی هنوزم ، وقتی نزدیکم به دوری

وقتی حس می کنم از من
هر لحظه تو در عبوری

تو خیالمی هنوزم ، وقتیکه چشم انتظارم
من هنوزم جز خیالت ، از خودم چیزی ندارم

واسه برگشتن از فکرت دیره
داره فکرت دنیام و می گیره

دیگه این رویای با هم بودن
داره از یاد این خونه میره

واسه برگشتن از فکرت دیره
داره فکرت دنیام و می گیره

دیگه دیره دیگه دیره

داره فکرت دنیام و می گیره

دیگه دیره دیگه دیره

تو خیالمی هنوزم وقتی بارون با عطر تو می باره
وقتیکه دستای من هر لحظه تو بارون دستات و کم میاره

تو خیالمی وقتی هر کسی با عشقش

از کنارم رد میشه

تو خیالمی هر جا باشم هر جا باشی

هر لحظه تا همیشه ، هر لحظه تا همیشه

تو خیالمی

واسه برگشتن از فکرت دیره
داره فکرت دنیام و می گیره

دیگه این رویای با هم بودن
داره از یاد این خونه میره

واسه برگشتن از فکرت دیره
داره فکرت دنیام و می گیره

دیگه دیره دیگه دیره

داره فکرت دنیام و می گیره

دیگه دیره دیگه دیره

دیگه دیره دیگه دیره

دیگه دیره 
     

 چشم تو به رنگ آسمونه
صورت تو مثل ماه می مونه

بیا و دستات و بزار تو دستای من
دوست دارم بشم واسه تو دیوونه

کی می تونه کی می تونه مثل یه ستاره
تو آسمونه تو بمونه

کی می تونه کی می تونه مثل من
با تو بمونه عاشقونه

قلب تو چه چه پاک و مهربونه
قدر تو رو کاش دلم بدونه

بیا و سرت و بزار رو شونه من
دوست دارم بشم واسه تو دیوونه

کی می تونه کی می تونه مثل یه ستاره
تو آسمونه تو بمونه

کی می تونه کی می تونه مثل من
با تو بمونه عاشقونه

دلت اگه پیشم بمونه
میشه قلب من برات یه آشیونه

هنوز به عشق تو اسیرم
پای عشق تو یه روز من میمیرم

چشم تو به رنگ آسمونه
صورت تو مثل ماه می مونه

بیا و دستات و بزار تو دستای من
دوست دارم بشم واسه تو دیوونه

کی می تونه کی می تونه مثل یه ستاره
تو آسمونه تو بمونه

کی می تونه کی می تونه مثل من
با تو بمونه عاشقونه               

چشم تو به رنگ آسمونه
صورت تو مثل ماه می مونه

بیا و دستات و بزار تو دستای من
دوست دارم بشم واسه تو دیوونه

کی می تونه کی می تونه مثل یه ستاره
تو آسمونه تو بمونه

کی می تونه کی می تونه مثل من
با تو بمونه عاشقونه

قلب تو چه چه پاک و مهربونه
قدر تو رو کاش دلم بدونه

بیا و سرت و بزار رو شونه من
دوست دارم بشم واسه تو دیوونه

کی می تونه کی می تونه مثل یه ستاره
تو آسمونه تو بمونه

کی می تونه کی می تونه مثل من
با تو بمونه عاشقونه

دلت اگه پیشم بمونه
میشه قلب من برات یه آشیونه

هنوز به عشق تو اسیرم
پای عشق تو یه روز من میمیرم

چشم تو به رنگ آسمونه
صورت تو مثل ماه می مونه

بیا و دستات و بزار تو دستای من
دوست دارم بشم واسه تو دیوونه

کی می تونه کی می تونه مثل یه ستاره
تو آسمونه تو بمونه

کی می تونه کی می تونه مثل من
با تو بمونه عاشقونه      

نگاهم کن که من رو به سقوطم
نه این من نیست منی که روبه روتم

بزار همه ببینند آسمونم بی فروغه
بزار مردم بدونند که ستارشون دروغه

یه کاری کن یه کاری کن نگو سهم من این بوده
نزار از هم بپاشم من از این تکرار بیهوده

یه کاری کن یه کاری کن که می ترسم از این آوار
یه کاری کن اگه دستات هنوزم ناجیه ای یار

این منم پر شکسته ، خسته ی خسته
از خودم بیزار و از هموار شکسته

ببین اسیره بن بست جنونم

نمی تونم نمی تونم که من اینجا بمونم
نمی تونم نمی تونم که من اینجا بمونم
نمی تونم نمی تونم که من اینجا بمونم


آهنگ جديد و فوق العاده زيباي پرسه هاي بارون با صداي فرزاد فرزين

آهنگ با کیفیت MP3 128

پرسه هاي بارون


دانلود تمامی تک آهنگ ها و آلبوم های خوانده شده توسط  فرزاد فرزین با لینک مستقیم

مجموعه ای کامل از تمامی کارهای اجرا شده توسط فرزاد فرزین

———فول آلبوم فرزاد فرزین

آلبوم فوق العاده زیبا و شنیدنی فرزاد فرزین به نام شانس

01 Ehsase Man

02 Chike Chike

03 Boro

04 Done Done

05 Shans

06 Un To Nisty

07 Chera Donya

08 Dige Dire

09 Ki Mitone

10 Fanoos

11 Super Star


آلبوم فوق العاده زیبا و شنیدنی فرزاد فرزین به نام شراره

01 Sharareh

02 Tolo

03 Sali

04 Setareh

05 Shahr e Man

06 Man o To

07 Ghased

08 Ma_shoogh e Siahi

09 Shalizar

10 Remix


آلبوم فوق العاده زیبا و شنیدنی فرزاد فرزین به نام شوک

01 Shok

02 Bon Bast

03 Bazigar

04 Yadame

05 Gij

06 Taje Tarane

07 Shok - Remix

08 Bemoon

09 Be To Madioonam

10 Baed To

11 Mibakhshamet

12 Man O To - Remix


آلبوم فوق العاده زیبا و شنیدنی فرزاد فرزین به نام تعقیب

01 Toloo Kon

02 Khatereh

03 Eteraf

04 Lajbaz

05 Taghib

06 Begoo

07 Eshghe Man

08 Nefrin Bar Jang

09 Fal

10 Paye Piadeh

11 Farzad Farzin Ft Babak Taslimi - Yadeteh


آلبوم فوق العاده زیبا و شنیدنی فرزاد فرزین به نام تهدید

01 Hamvatan

02 Nishkhand

03 Neda

04 Range Taze

05 Hediyeye Khoda

06 To Midouni

07 Remixآلبوم فوق العاده زیبا و شنیدنی فرزاد فرزین به نام شلیک
کنسرت فوق العاده زیبا و شنیدنی فرزاد فرزین 1391

01 Behesh Begoo - Concert Version

02 Doone Doone - Concert Version

03 Ehsase Man - Concert Version

04 Ki Mitoone - Concert Version

05 Sharareh - Concert Version

06 Super Star - Concert Version


تک آهنگ های زیبا و شنیدنی فرزاد فرزین

Asheghet Boodam

Behnam Safavi & Ali AsHabi & Farzad Farzin - To Nazdiki

Kashtie Solh

Panjere

To Male Mani - Remix

Ye Kari Kon

To Bargashti

Khalije Fars

Labe Tigh

Mahe Man


نظرات دوستان

* نام و نام خانوادگی :
آدرس وب سایت :
* آدرس ایمیل:
سن :
شهر :
تلفن :
آدرس :
نحوه تماس با شما: تلفن: آدرس ایمیل
نحوه آشنایی شما با ما:
موضوع پیام:
*پیام:

فرم تماس از پارس تولز